Partnerzy serwisu:

Artur Kowalczyk w zarządzie Przewozów Regionalnych

RK 17.05.2016 996

Artur Kowalczyk w zarządzie Przewozów Regionalnych
fot. Jakub Murat CC BY-SA 4.0
Do zarządu Przewozów Regionalnych dołączy Artur Kowalczyk, były członek zarządu WARS SA. Zgodnie z decyzją rady nadzorczej od 1 czerwca 2016 roku będzie on pełnił funkcję dyrektora ds. techniczno-eksploatacyjnych.
Artur Kowalczyk jest absolwentem Akademii Podlaskiej (obecnie Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach), na której uzyskał tytuł magistra zarządzania i marketingu. Swoją karierę w branży kolejowej rozpoczął w 1988 roku. Od początku związany jest z firmą WARS SA. Od 2006 roku pełnił funkcję członka zarządu ds. operacyjnych – dyrektora operacyjnego, w ramach której odpowiadał m.in. za współpracę z służbami technicznymi i eksploatacyjnymi przedsiębiorstw kolejowych w zakresie standardów i organizacji usług świadczonych przez tę spółkę. Od 1 czerwca 2016 roku będzie zasiadał w zarządzie Przewozów Regionalnych.

Od 21 marca br. Przewozami Regionalnymi kieruje Krzysztof Mamiński. 13 kwietnia 2016 r. rada nadzorcza powierzyła mu funkcję prezesa zarządu. 18 kwietnia został wybrany dyrektor finansowy. Funkcję tę pełni Krzysztof Zgorzelski.

10 marca z pełnienia swoich funkcji w zarządzie Przewozów Regionalnych zrezygnowali Tomasz Pasikowski i Wojciech Kroskowski. Więcej o zmianach we władzach Przewozów Regionalnych pisaliśmy TUTAJ.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony