Partnerzy serwisu:

Arriva pojedzie na Hel. Codzienny pociąg z Bydgoszczy przez całe wakacje

Jakub Madrjas 02.06.2016 6,8k

Arriva pojedzie na Hel. Codzienny pociąg z Bydgoszczy przez całe wakacje
Fot. Arriva
Już za trzy tygodnie Arriva RP uruchomi nowe wakacyjne połączenia w relacji Bydgoszcz – Gdańsk – Władysławowo – Hel. Komercyjne połączenie przewoźnika będzie kursować codziennie.
Oferta Multi Plaża to kolejna propozycja pociągu międzyregionalnego uruchomionego na zasadach komercyjnych. Od marca pociągi przewoźnika uruchamiane bez dotacji łączą Olsztyn i Piłę z Gdańskiem. I cieszą się dużym zainteresowaniem. Arriva chce też konkurować z Pendolino na trasie Warszawa – Kraków.

Słoneczny Patrol z Bydgoszczy do Helu

Nowe połączenie o nazwie Słoneczny Patrol w relacji Bydgoszcz – Hel – Bydgoszcz będzie uruchamiane codziennie przez cały okres wakacji. Uzupełnieniem oferty będą pociągi Leżak i Parawan kursujące na
odcinku Hel – Władysławowo, dzięki którym będzie można szybko, nie stojąc w korkach, przemieszczać się po półwyspie Helskim. – Z połączenia będą mogli skorzystać także mieszkańcy Grudziądza, którym oferujemy pewne i szybkie skomunikowanie z pociągiem Słoneczny Patrol w Laskowicach Pomorskich – informuje Joanna Parzniewska z Arrivy.

Pociągi odjadą z Bydgoszczy o 7:09. W Gdańsku będą 9:15, we Władysławowie dokładnie godzinę później. Do stacji Hel dotrą o 11:11. Powrót planowany jest o 15:37 z Helu, do Bydgoszczy Słoneczny Patrol dotrze o 19:33.  Pełen rozkład jazdy można pobrać tutaj.

Będą bilety za złotówkę

– W pociągach wakacyjnych będą obowiązywać promocyjne oferty, zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną – zapewnia przewoźnik. Według tabeli na stronie przewoźnika, ceny biletów jednorazowych w jedną stronę w dniach od poniedziałku do czwartku na odcinku Bydgoszcz – Hel będą wynosić 44 złote. W weekend będą o 5 zł droższe.

Połączenia uruchamiane na odcinku Hel – Władysławowo objęte zostaną konkurencyjną taryfą strefową Arriviera, z cenami 4 zł, 8 zł i 12 zł dla całego odcinka. Podróżni rozpoczynający podróż z Grudziądza za przejazd do Laskowic Pomorskich zapłacą jeszcze taniej – tylko 1 zł.

Zupełną nowością będzie możliwość zakupu biletów na przejazd pociągiem u mobilnych sprzedawców Arriva we Władysławowie i Helu. – Nasi specjalnie oznaczeni sprzedawcy będą do dyspozycji podróżnych m.in. na plaży i w centrum miasta. Bilety na przejazd naszymi pociągami będą również uprawniały do zniżek na liczne atrakcje turystyczne m.in. szkolenia windsurfingu i kitesurfingu Surf Point w Jastarni, w wypożyczalniach rowerów Otto BIKE, w Ocean Park Władysławowo, w Muzeum Motyli oraz na przejazdy Melexem po Helu – mówi Joanna Parzniewska.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony