Partnerzy serwisu:

Apple Wallet w Koleo

inf. pras 16.03.2023 1,2k

Apple Wallet w Koleo
fot. Koleo
Nowa funkcjonalność w aplikacji Koleo. Użytkownicy urządzeń Apple (iPhone, iPad, Apple Watch) mogą dodawać swoje bilety PKP Intercity do Apple Wallet - podał właściciel platformy mobilnej.
Jak podaje spółka Astarium, ten największy niezależny sprzedawca biletów kolejowych wprowadza kolejne wygodne rozwiązanie dla swoich użytkowników - to Apple Wallet. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik ma wszystko w jednym miejscu i zawsze pod ręką. Możliwość dodawania biletów jest dostępna nie tylko na iPhone, ale również na urządzaniach takich jak Apple Watch czy iPad.

Jak czytamy, podczas kontroli biletów wystarczy pokazać ekran z kodem 2D biletu na jednym z kompatybilnych z Apple Wallet urządzeń Apple. Podróżujący mogą udostępniać karty pokładowe między sobą, co może okazać się bardzo pomocne i wygodne podczas wspólnego planowania podróży.

- Cieszymy się, że możemy udostępnić w Koleo bilety PKP Intercity w Apple Wallet – rozwiązaniu długo wyczekiwanemu przez użytkowników sprzętów Apple. Pracujemy nad rozszerzeniem dostępności tego rozwiązania u kolejnych przewoźników. - powiedział Kuba Czajkowski, prezes zarządu Astarium, właściciela platformy Koleo cytowany w komunikacie.

Dodanie biletu do Apple Wallet jest bardzo proste, wystarczy wybrać opcję “Dodaj do Apple Wallet” po zakupie biletu w aplikacji. Telefon automatycznie umieści kartę pokładową w portfelu na urządzeniu Apple i przyporządkuje ją do odpowiedniej kategorii.

Zakup biletów w Koleo możliwy jest do kilku minut przed rozkładową godziną odjazdu pociągu. Płatność za bilety w aplikacji Koleo jest możliwym kontem Koleo (konto przedpłacone), Apple Pay, kartą płatniczą lub Blikiem - podsumowuje spółka.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony