Partnerzy serwisu:

Anna Lenarczyk członkiem zarządu Przewozów Regionalnych

Martyn Janduła 21.06.2017 3,2k

Anna Lenarczyk członkiem zarządu Przewozów Regionalnych
fot. ŁKA
Spółka Przewozy Regionalne poinformowała, że funkcję członka zarządu, dyrektora pionu handlowego objęła Anna Lenarczyk. Oznacza to, że od dzisiaj spółką kieruje już kompletny – trzyosobowy – zarząd.
Jak informują Przewozy Regionalne, Anna Lenarczyk jest absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Radomiu. Ukończyła także studia podyplomowe m.in. na Politechnice Warszawskiej (Integracja z Unią Europejską w transporcie) oraz w Szkole Głównej Handlowej (Marketing i Programowanie Produkcji Usług Kolejowych). Z sektorem kolejowych przewozów pasażerskich jest związana od kilkudziesięciu lat.

Doświadczenie zdobywała na stanowiskach bezpośrednio związanych z tworzeniem regulacji prawnych dotyczących odprawy podróżnych w komunikacji krajowej i międzynarodowej, analizą efektywności ofert, organizowaniem sprzedaży usług oraz wdrażaniem nowych kanałów dystrybucji. Od kilkunastu lat odpowiada za współpracę z organizatorami przewozów, tworzenie oferty przewozowej oraz kreowanie polityki cenowej i taryfowej największych ogólnopolskich oraz regionalnych przewoźników kolejowych: Przewozów Regionalnych, PKP Intercity i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

W Przewozach Regionalnych – na różnych stanowiskach menedżerskich – pracowała w latach 2001-2012 oraz od czerwca 2016 roku. Od 29 marca 2017 roku do 20 czerwca pełniła funkcję prokurenta. Teraz 21 czerwca 2017 r. rada nadzorcza spółki powołała Annę Lenarczyk na stanowisko członka zarządu – dyrektora handlowego.
PARTNERZY DZIAŁU



Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony