Partnerzy serwisu:

Andrzej Wasilewski wiceprezesem Kolei Śląskich

inf. pras 04.11.2022 1,5k

Andrzej Wasilewski wiceprezesem Kolei Śląskich
fot. KŚ
Od 1 listopada 2022 r. wakat na stanowisku wiceprezesa zarządu ds. technicznych Kolei Śląskich wypełnił Andrzej Wasilewski, były prezes Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
Jak informuje spółka, nowy wiceprezes pracuje w Kolejach Śląskich od lipca 2021 r. Dotychczas pełnił funkcje Dyrektora Biura Planowania i Realizacji Przewozów oraz Dyrektora Biura Drużyn Pociągowych.

Andrzej Wasilewski (ur. w 1966 r.) jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Łódzkiego. Z branżą kolejową związany od wielu lat. Zasiadał w zarządzie m.in. Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (2013-2019) oraz piastował stanowiska kierownicze i dyrektorskie w Łódzkim Zakładzie Przewozów Regionalnych (1981-2013). Wasilewski przygotował ŁKA do startu połączeń w 2014 roku, rezygnację złożył w 2019 roku.

- Wieloletni certyfikowany analityk, audytor i menedżer Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem w transporcie kolejowym. Laureat nagród i wyróżnień branżowych (m.in. z zakresu kultury bezpieczeństwa w kolejnictwie i wprowadzania systemowych usprawnień dla pasażerów ze szczególnymi potrzebami) - podają Koleje Śląskie.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony