Partnerzy serwisu:

Andrzej Pawłowski w zarządzie ZNPK

inf. pras. 01.10.2020 7

Andrzej Pawłowski w zarządzie ZNPK
Andrzej PawłowskiFot. RK
Andrzej Pawłowski został nowym członkiem zarządu Związku Niezależnych Przewoźników Kolejowych. W zarządzie ZNPK zastąpił Zygmunta Siarkiewicza, który w związku z przejściem na emeryturę złożył rezygnację z pełnionej funkcji. W zarządzie ZNPK pozostają Wojciech Jurkiewicz – prezes zarządu oraz Mirosław Szczelina – członek zarządu.
Podczas walnego zgromadzenia członków ZNPK, które odbyło się 23 września w Warszawie rezygnację z pełnionej funkcji członka zarządu ZNPK złożył Zygmunt Siarkiewicz, który reprezentował CTL Logistics. Rezygnacja jest związana z przejściem na emeryturę. W związku z tym CTL Logistics zaproponował kandydaturę Andrzeja Pawłowskiego. Kandydatura została przyjęta jednogłośnie.

– Andrzej Pawłowski jest osobą niezwykle doświadczoną i szanowaną w branży. Fundamentalna znajomość kolei – zarówno od strony technicznej, jak i biznesowej – którą Andrzej Pawłowski nabył zarówno w strukturach zarządcy infrastruktury, jak i po stronie przewoźników, a także koncyliacyjny i nakierowany na znajdowanie konstruktywnych, zbalansowanych rozwiązań styl pracy dodatkowo wzmocni ZNPK i przyczyni się do poprawy warunków funkcjonowania naszej branży – powiedział Michał Litwin, Dyrektor Generalny ZNPK.
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony