Partnerzy serwisu:

Alstom otworzył biuro na Ukrainie

Michał Szymajda 11.07.2018 1,1k

Alstom otworzył biuro na Ukrainie
Pierwsza lokomotywa Prima do przewozów towarowych dla AzerbejdżanuFot. Alstom
Alstom otworzył w stolicy Ukrainy swoje biuro. Działa od 1 lipca 2018 r.
Stanowisko dyrektora sprzedaży i biznesu na Ukrainie objął Wadim Pawlenko. Wcześniej kierował on działem eksportu w Kriukiwskim Zakładzie Budowy Wagonów.

– Chcemy rozwijać naszą działalność na Ukrainie i budować partnerstwo z lokalnymi fabrykami, aby wpływać na rozwój gospodarki Ukrainy – powiedział Gian Luca Erbacci, zastępca prezesa Alstomu w Europie. – Wierzymy, że nasz długoterminowy plan dotyczący rozwoju działu kolejowego, nasze umiejętności współpracy z partnerami zewnętrznymi i wiedza, jaką mamy na temat rynku szerokotorowych pojazdów kolejowych, zwłaszcza w Kazachstanie i Azerbejdżanie, pozwolą nam zaspokajać potrzeby Kolei Ukraińskich – powiedział Erbacci.

Warto przypomnieć, że na początku 2019 roku planowane jest połączenie koncernu Alstom i Siemens Transportation. Ukraina będzie już obszarem ich wspólnej działalności.

Na razie na Ukrainie dobrze wiedzie się koncernowi GE. Właśnie sprzedał Ukrzaliznyci 30 spalinowych, ciężkich lokomotyw. Ale wiadomo, że zapotrzebowanie na takie pojazdy będzie tam większe.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony