Partnerzy serwisu:

75 złotych za trzy dni jazdy Kolejami Mazowieckimi. Promocja w ferie

Michał Szymajda 02.02.2023 976

75 złotych za trzy dni jazdy Kolejami Mazowieckimi. Promocja w ferie
Fot. ms (zdjęcie ilustracyjne)
Koleje Mazowieckie wprowadzają w okresie ferii zimowych ofertę „Bilet Turysty”. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które w tym czasie zamierzają zwiedzać Mazowsze, podróżując pociągami KM. Oferta obowiązuje od 11 lutego do 26 lutego 2023 r., a w sprzedaży będzie dostępna od 5 lutego 2023 r. 
Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym ważnym przez 3 dowolnie wybrane dni w ciągu 10-dniowego terminu ważności, licząc od daty wydania lub wskazanej przez nabywcę. Podczas zakupu wydawany jest także karnet, na którym należy dokonać legalizacji rozpoczęcia podróży każdego z trzech dni.

Bilet kosztuje 75 zł, a jego cena jest zryczałtowana i niezależna od odległości taryfowej. Od tej ceny nie stosuje się żadnych ulg. Bilet może być świetną okazją do zwiedzenia Mazowsza i jego atrakcji, które nie ograniczają się do Warszawy. W ciągu kolejnych dni można zwiedzić np. Łowicz, Płock, Radom czy twierdzę Modlin. To także świetna okazja dla miłośników kolei na poznanie siatki połączeń Kolei Mazowieckich i bardzo licznego i zróżnicowanego taboru przewoźnika, włącznie z pociągami piętrowymi. Bilet będzie można kupić w kasach i biletomatach.

Oferta „Bilet Turysty” umożliwia nieograniczone przejazdy pociągami KM na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Czyżew, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica. Upoważnia również do przejazdu na trasie PKP Modlin – Port Lotniczy Warszawa – Modlin autobusami lotniskowymi KM.

Szczegółowe informacje na temat oferty można znaleźć na stronie Kolei Mazowieckich. Następna okazja do skorzystania z oferty będzie najprawdopodobniej dopiero latem!

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony