Partnerzy serwisu:

Na dworcach kolejowych South Western Railway pojawią się paczkomaty

inf. pras 09.06.2020 75

Na dworcach kolejowych South Western Railway pojawią się paczkomaty
Fot. Inpost
Spółka InPostu w Wielkiej Brytanii rozpoczęła współpracę z South Western Railway – przewoźnikiem kolejowym, który obsługuje trasy między Londynem a południowo-wschodnią Anglią. W ramach kontraktu 40 nowych maszyn InPost zostanie rozmieszczonych na 14 stacjach w regionie Wielkiego Londynu. W planach jest także zainstalowanie kolejnych Paczkomatów na głównych podmiejskich węzłach kolejowych – m.in. w Bracknell, Basingstoke i Woking - poinformował InPost.
South Western Railway przewozi ponad 300 milionów pasażerów rocznie. - Koleje miejskie w regionie Wielkiego Londynu są dla lokalnych społeczności bardzo ważnym środkiem transportu do pracy i szkół. Rozmieszczenie paczkomatów na 14 stacjach kolejowych pozwoli naszym nowym klientom przekonać się o ogromnej wygodzie odbierania paczek po drodze do domu, nawet gdy pracuje się do późnych godzin nocnych. Zależy nam na dostępności naszych maszyn nie tylko w największych miastach Wielkiej Brytanii, dlatego w planach mamy rozmieszczanie kolejnych paczkomatów na dalszych odcinkach kolei podmiejskich – powiedział Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPost cytowany w komunikacie.

InPost informuje, że postawił 24 paczkomaty przy sklepach sieci Lidl w Wielkiej Brytanii, rozbudowując tym samym swoją sieć na Wyspach. Nowe maszyny są zlokalizowane m.in. w Londynie, Birmingham i Manchesterze. Paczkomaty w Wielkiej Brytanii można znaleźć także przy sklepach sieci Morrisons, dworcach kolejowych oraz na stacjach benzynowych BP i Esso. 

InPost w 2019 roku był liderem w wynajmie powierzchni magazynowych w Polsce. W zeszłym roku firma wynajęła łącznie 107 950 m² – to 4% całkowitego popytu netto w kraju . InPost był także liderem w branży KEP w zakresie powierzchni oddanej do użytku w 2019 r – w sumie 57 863 m² – wyprzedzając tym samym na podium DHL oraz Pocztę Polską. 
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony