Partnerzy serwisu:

30-lecie Darpol Bydgoszcz

mat. sponsorowany 05.11.2018 1

arrow
arrow
30-lecie Darpol Bydgoszcz
Fot. Darpol
30-lecie Darpol Bydgoszcz
30-lecie Darpol Bydgoszcz
26 października 2018 r. odbyła się uroczysta gala jubileuszowa z okazji 30-lecia firmy Darpol Bydgoszcz. W gronie pracowników, głównych partnerów i niezwykle ciepłej atmosferze można było przekonać się, jak przez ostatnie lata Darpol zmienił się z małej kilkuosobowej firmy w prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo obsługujące większość firm z branży pojazdów szynowych, codziennie rozwiązujące poważne problemy w największych projektach na polskiej kolei.
Darpol działa na rynku kolejowym od 1988 roku jako wiodący producent i dostawca części zamiennych oraz wyposażenia do pojazdów szynowych – do wagonów pasażerskich, jednostek trakcyjnych, lokomotyw i tramwajów. W jego ofercie znajduje się ponad 6000 rodzajów komponentów i podzespołów kolejowych. Głównymi specjalizacjami są:

  • zamki i elementy drzwi oraz okien
  • oświetlenie LED
  • elementy wyposażenia wnętrz pojazdów
  • części do toalet próżniowych
  • podzespoły elektroniczne i mechaniczne
  • naprawy sterowników
  • a także usługi zaawansowanej obróbki metali
Darpol jest firmą ze 100-proc. polskim kapitałem z eksportem do ponad 40 krajów na świecie. Łącząc doświadczenie trzech pokoleń, może pochwalić się ponad 1500 klientami w Polsce i za granicą, zaawansowanym parkiem narzędziowo-maszynowym, własnym działem B+R, współpracą z jednostkami naukowymi. Firma posiada też liczne referencje, dopuszczenia i certyfikaty, w tym ISO 9001:2008, ISO 3834-3:2007 (spawanie), certyfikat spawalniczy CL2 (wg EN 15085-2:2007), w tym dopuszczenie do spawania na projekty dla Deutsche Bahn, badania produktowe itp.

Gospodarzami gali jubileuszowej był zarząd Darpolu. Obecny był prezes Dariusz Jasiński, Aleksandra Jasińska-Kloska i Krzysztof Jasiński. W wydarzeniu uczestniczyli także prezydent Miasta Bydgoszczy, p. Rafał Bruski, prezes Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, władze Uniwersytetu Techniczno-Przyrodniczego, p. Tomasz Zaboklicki oraz przedstawiciele głównych kontrahentów.

W programie jubileuszu nie zabrakło pięknych wystąpień, wspomnień, wzruszeń ani atrakcji. Wieczór uświetnił m.in. pokaz magii w wykonaniu iluzjonisty znanego szerzej z programu Mam Talent. Ten wieczór na pewno długo pozostanie w pamięci zarówno gości, jak i gospodarzy.

Więcej informacji na temat firmy, w tym pełna relacja z wydarzenia, dostępne są na www.darpol.bydgoszcz.pl


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony