Partnerzy serwisu:

Arriva wraca na Hel

inf. pras. 05.06.2019 92

Arriva wraca na Hel
Fot. Arriva
To już po raz czwarty Arriva uruchomi wakacyjne połączenia pomiędzy Bydgoszczą, Trójmiastem i Helem. Oferta Multi Plaża to propozycja pociągów międzyregionalnych i regionalnych uruchamianych na zasadach komercyjnych.
Codziennie od 20 czerwca do 31 sierpnia br. Arriva uruchomi pociągi:
• Słoneczny Patrol relacji Bydgoszcz Gł. – Hel – Bydgoszcz Gł.
• Leżak relacji Hel – Władysławowo – Hel
• Parawan relacji Hel – Władysławowo – Hel

Pociąg z Bydgoszczy do Helu pokonuje tę trasę w rewelacyjnym czasie 3 godzin i 49 minut, natomiast połączenia miedzy Władysławowem a Helem umożliwią szybkie przemieszczanie się po samym półwyspie, bez konieczności stania w korkach. Przewozy będą realizowane komfortowymi, klimatyzowanymi pojazdami.

W pociągach wakacyjnych oprócz ulg ustawowych, obowiązują oferty promocyjne m.in. dla osób podróżujących z rodziną, czy z paczką znajomych oraz zniżki dla kupujących bilet w dwie strony. Każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem będzie uprawniona do skorzystania ze zniżek partnerów z Klubu rabatowego Arriva, między innymi na wstęp do muzeum Motyli, Muzeum Iluzji czy promocyjnych przejazdów rowerowych.

Z połączenia będą mogli skorzystać także mieszkańcy Grudziądza, którym oferujemy bardzo dobre skomunikowanie z pociągiem Słoneczny Patrol w Laskowicach Pomorskich. Podróżni rozpoczynający podróż na Hel z Grudziądza za przejazd do Laskowic Pomorskich zapłacą tylko 1 zł.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony