Partnerzy serwisu:

18 tysięcy nowych zasłonek w PKP Intercity

Jakub Madrjas 26.01.2020 594

18 tysięcy nowych zasłonek w PKP Intercity
rys. materiały z jednego z poprzednich przetargów
Spółka PKP Intercity szykuje zakup zasłonek wagonowych. Nie będzie to małe zamówienie - obejmuje łącznie 18100 sztuk. O wyborze wykonawcy w aż 40 procentach zdecyduje jakość.
Przedmiotem zamówienia jest zakup zasłonek wagonowych. Umowa będzie obowiązywać przez rok i obejmie zasłonki w trzech wymiarach, plisowane, w kolorystyce wg pantone 294U,o gramaturze 160 ± 2 g/m2.

Wykonawcy zostaną wybrani na mocy kryterium ceny (60%) i jakości (40%). Tę drugą podzielono na kryterium estetyki i funkcjonalności oraz sposobu wykończenia i jakości wykonania. W ocenie estetyki zamawiający kierować się będzie tym czy cyt. “wygląd ogólny nie budzi zastrzeżeń, forma (kształt) prawidłowa, jakość materiału (wyrobu) w dotyku dobra, czy wyrób wygląda jak wyrób w dobrym gatunku, dobre właściwości tkaniny (tkanina nieprzeźroczysta o gęstym splocie nitek)”. Natomiast w ocenie jakości i wykończenia oceniane będzie czy cyt. “poszczególne elementy składowe prawidłowo wykrojone i połączone właściwie, prawidłowa jakość wykończenia wyrobu (proste szwy, nie prują się), dobra jakość dodatków (tasiemki), części nie ulegają uszkodzeniu, estetyka połączenia składowych elementów asortymentu”. Przetarg zakończy się licytacją elektroniczną.

Na zasłonki wykonawcy mają dać 15 miesięcy gwarancji. Szacunkowa wartość zamówienia to 4,5 tysiąca zasłonek przedziałowych do wagonów zmodernizowanych, oraz po 6,8 tys. zasłonek przedziałowych od strony okna i od strony korytarza do wagonów niezmodernizowanych. Łącznie daje to 18 100 egzemplarzy.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony