Partnerzy serwisu:

14WE Kolei Śląskich dostaną kabiny WC

Łukasz Kuś 22.07.2016 301

14WE Kolei Śląskich dostaną kabiny WC
Fot. Mateusz Włodarczyk, CC BY-SA 3.0
Koleje Śląskie ogłosiły przetarg na wykonanie obsługi serwisowej dwóch elektrycznych zespołów trakcyjnych typu 14WE. Pojazdy zostaną wyposażone w kabinę WC.
Serwis obejmuje wykonanie naprawy 4. poziomu utrzymania oraz dodatkowe prace, w tym: dostosowanie systemu informacji pasażerskiej wraz z systemem monitoringu do wymagań zawartych w rozporządzeniu  z 3 stycznia 2013, wyposażenie pojazdów w kabinę oraz wykonanie nowej malatury. Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 2,8 mln zł. Termin realizacji prac to 31 grudnia 2016.

Koleje Śląskie kupiły elektryczne zespoły trakcyjne 14WE w 2013 r. po wydzierżawieniu ich od Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie. SKM często narzekała na awaryjność pociągów 14WE, zbudowanych na układzie napędowym pociągów EN57. Zaplanowano przebudowę pociągów, m.in. pod kątem zmiany napędu na asynchroniczny, jednak z tych planów zrezygnowano.

Szybka Kolej Miejska niedawno zleciła wykonanie naprawy poziomu P4 swoich jednostek 14WE i 19WE. Usługę tę wykona zakład Przewozów Regionalnych w Kruszewcu, więcej informacji o tym zleceniu na Rynku Kolejowym TUTAJ.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony