Partnerzy serwisu:

Zespół Doradców Gospodarczych TOR oraz redakcja „Rynku Kolejowego” zapraszają na TRAKO

Redakcja 15.09.2021 1,1k

 Zespół Doradców Gospodarczych TOR oraz redakcja „Rynku Kolejowego” zapraszają na TRAKO
Od 21 do 24 września będzie nas można spotkać na targach TRAKO w Gdańsku. Zachęcamy do odwiedzenia nas na stoisku nr 38 w hali B. To jedna z niewielu okazji, by spotkać się z naszymi ekspertami oraz zespołem redakcyjnym i sprzedażowo-konferencyjnym.
Redakcja Rynku Kolejowego przez całe targi będzie relacjonowała odbywające się na nich wydarzenia. Spotkacie nas na prezentacjach taboru, konferencjach, spotkaniach branżowych oraz na stoisku. Wszystkich Czytelników zachęcam do rozmów, nie tylko o bieżących wydarzeniach na kolei. Podczas targów dostępny będzie także specjalny numer miesięcznika "Rynek Kolejowy"!

Zachęcamy do rozmów z przedstawicielami zespołu sprzedażowego. Chętnie się spotkamy i opowiemy o nadchodzących projektach oraz opcjach zaangażowania merytoryczno-promocyjnego w naszych mediach. W środę będziemy obecni z ekipą wideo i będziemy nagrywać wywiady z naszymi Partnerami.

Na TRAKO nie zabraknie także przedstawicieli naszego pionu odpowiedzialnego za organizowanie konferencji. Już teraz pracujemy nad najnowszą edycją Kongresu Transportu Publicznego oraz Kongresu Kolejowego, których szczegóły będzie można poznać na miejscu.

Na naszym stoisku będziecie mogli spotkać ekspertów i specjalistów z Zespołu Doradców Gospodarczych TOR. Do rozmów z pracownikami części doradczej zachęcamy wszystkich zainteresowanych pozyskaniem analiz i opracowań związanych z różnymi aspektami transportu kolejowego cargo i pasażerskiego, raportów rynkowych czy studiów wykonalności i biznesplanów. W naszej ofercie znajdują się także: opracowywanie modeli funkcjonowania spółek przewozowych, wsparcie transportu intermodalnego, przygotowanie dokumentacji aplikacyjnych o finansowanie unijne oraz krajowe, tworzenie strategii rozwojowych oraz dokumentów strategicznych i planistycznych dla organizatorów i operatorów publicznego transportu zbiorowego.

Jednocześnie zapraszamy na wydarzenie pn. „Wykorzystanie dronów i analizy danych obrazowych w branży kolejowej”, które odbędzie się 23 września w godzinach 10.30-11.45 w sali nr 4. Podczas spotkania będzie można przekonać się, jak nasi eksperci wykorzystują najnowsze technologie w projektach analitycznych.

Grupa Zespół Doradców Gospodarczych TOR

Zespół Doradców Gospodarczych TOR jest jedną z wiodących polskich firm doradczych, specjalizującą się w usługach obejmujących dynamicznie zmieniające się obszary: od infrastruktury transportowej i przesyłowej, poprzez kolej oraz systemy transportu publicznego, aż po zarządzanie ruchem powietrznym i zagadnienia związane z przestrzenią miejską.

Zespół Doradców Gospodarczych TOR prowadzi także działalność wydawniczą. Od kilkunastu lat wydaje magazyn branżowy „Rynek Kolejowy”, który na przestrzeni lat stał się najważniejszym drukowanym medium sektora kolejowego. Nasza działalność informacyjna to także prowadzenie popularnych portali internetowych, które zawierają aktualne informacje na temat tego, co dzieje się w branży. Są to serwisy: Rynek Kolejowy, Transport Publiczny, Rynek Infrastruktury oraz Rynek Lotniczy. Dzięki pracy naszych dziennikarzy docieramy do setek tysięcy osób dziennie z najświeższymi i najważniejszymi informacjami.

Zespół Doradców Gospodarczych TOR jest także organizatorem różnorodnych wydarzeń branżowych, będących platformą wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy osobami odpowiedzialnymi za tworzenie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań oraz idei. W organizowanych przez nas spotkaniach – kongresach, konferencjach i debatach – biorą udział decydenci, managerowie, przedstawiciele różnych szczebli władzy oraz reprezentanci świata nauki.

Grupa Zespół Doradców Gospodarczych TOR to szereg ściśle zintegrowanych, ale wyspecjalizowanych podmiotów i pionów biznesowych. W skład grupy oprócz spółki wiodącej ZDG TOR wchodzi specjalistyczna spółka doradcza TOR Certyfikacje sp. z o.o., wykonująca analizy strategiczne i świadcząca usługi doradcze związane z zarządzaniem procesami jakościowymi w infrastrukturze kolejowej. Grupa ZDG TOR to także profesjonalne usługi doradcze w obszarze komunikacji realizowane przez spółkę KomunikaTOR sp. z o.o.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony