Partnerzy serwisu:

Lubelskie: Mniej dworców PKP

jar, Rynek Kolejowy 25.12.2014 178

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2014-12-25 12:40:09 Autor: darko36
---.mt.pl
Ja bym jeszcze Karnowskiego sprzedał z tymi dworcami w pierony (a nawet dopłacił). A Ciżkowicza dorzucił gratis. Zresztą sami mogliby się sprzedać. A ludzie niech stoją na deszczu i mrozie pod gołą chmurką, bo co bankowców obchodzi, phi, jakiś tam pasażer?
2014-12-25 12:40:35 Autor: dzięki
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Radzyniu Podlaskim, dworzec przerrobią sobie na pałac.
2014-12-25 12:43:59 Autor: Szymekk
---.plastcom.pl
Co to za dworzec na fotce ?
2014-12-25 13:09:03 Autor: BarteS
---.centertel.pl
A jakie plany wobec pieknego zabytkowego dworca Werbkowice? W tym roku wymieniono na nim dach za co duzy plus dla PKP SA ze cos zrobili. Przekazanie gminie otworzyloby droge do pozyskania srodkow wspolnotowych na jego glebszy remont i agospodarowanie pomieszczen z ktorych obenie wykorzystywana jest mniej niz polowa.
2014-12-25 17:12:35 Autor: wasiu
---.derkom.net.pl
@ Szymek

Dworzec na fotce to Krasnystaw Miasto.
Jeżeli samorząd jest w stanie utrzymać na części powierzchni dworcowej funkcje kolejowe (kasa biletowa i poczekalnia) oraz zagospodarować pozostałą część dworca i dbać o stan techniczny budynku to jak najbardziej jestem za. Zbyt dużo budynków dworcowych pod zarządem PKP po 1989 roku popadło w ruinę, bo nikomu nie chciało się wykonać nawet drobnych prac remontowych.
Z Werbkowicami to jest przegrana sprawa - za daleko od centrum miejscowości i osiedli mieszkaniowych, to samo co z Hrubieszowem, Radzyniem Podlaskim czy Biłgorajem.
2014-12-26 13:42:06 Autor: pasażer_WZ
---.internetdsl.tpnet.pl
@ wasiu

Dworzec w Biłgoraju już nie istnieje, został zburzony.
Dworce kolejowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony