Partnerzy serwisu:

Łódź: Znamy projekt miejskiego planu transportowego

rc, Transport-publiczny.pl 02.02.2015 162

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2015-02-02 12:03:40 Autor: aaa
---.toya.net.pl
Warto wspomnieć także, że przygotowane warianty zwierają szereg błędów i zostały przez radnych odesłane do poprawek. Ponowna prezentacja nastąpi pod koniec lutego. Na chwilę obecną żadne z proponowanych rozwiązań nie jest do zaakceptowania przez władze i mieszkańców miasta.
2015-02-02 13:01:43 Autor: życzliwy
---.dynamic.chello.pl
A co ze Rzgowem i Tuszynem?
2015-02-02 14:56:40 Autor: criss
---.46.186.19
projekt zmian jest żałosny.
autorzy projektu nie wzięli pod uwagę wielkości łódzkich osiedli, ilości mieszkańców, nie przeprowadzili badań skąd dokąd jeżdżą mieszkańcy tego sporego miasta... a ta zmiana numeracji może opiera się na jakiejś idei, ale - przecież numeracja powinna być czytelna dla tych co z niej korzystają, przede wszystkim mieszkańców, przecież jest jakaś logika w nazywamniu w Łodzi wariantu trasy literą dodaną do numeru linii.... przecież miast ma sporą tradycję w działaniu komunikacji miejskiej, ludzie są do pewnych rzeczy przyzwyczajeni....
osobną sprawą jest wymuszanie przesiadek... po co? dawniej linie łączyły duże osiedla ze sobą i strefami przemysłowymi, a teraz... mają się łączyć z ideami w głowie autorów i zlecających?
2015-02-03 11:34:20 Autor: p
---.dynamic.chello.pl
Via Vistula Franek i Sapoń Spółka Jawna...i wszystko jasne. Firma krzak i najniższa cena to i bzdury [Admin: zmoderowano] w planie transportowym.
Warto wspomnieć, że w planie dla Wawy są te same bzdury, 200 stronicowy dokument z power pointa zawiera... opisy koloru warszawskiego taboru miejskiego i
informacje z Wikipedii oraz wydumane analizy " socjologiczne".
2015-02-03 17:59:37 Autor: fry
---.play-internet.pl
A najgorsze jest to ze, robi sie te plany a wszystko i tak ch...! Tramwaje /autobusy sie spozniaja, psuja i w ogole nie dojezdzaja, jezdza stadami a potem stoi sie godzine na mrozie. Szczytem glupoty jest tez utrudnianie jazdy zwyklym kierowcom na kazdych swiatlach, ktore wlaczaja czerwone nawet jesli z boku nic nie jedzie, nikt nie idzie. Chodzi po prostu o obrzydzenie kierowcom miasta. Ale szczytem tego chamstwa jest dzialanie tych sygnalizacji nawet o 4 w nocy na 3 pasmowych alejach gdzie priorytet ma podrzedna gruntowka. No coz to forum o tramwajach/pociagach wiec daruje sobie dalsze wycieczki. Dajcie sobie spokoj z tym ulepszaniem nam zycia decyzjami niekonsultowanymi z zadnymi mieszkancami.
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony