Partnerzy serwisu:

Komunikacja zastępcza na większej części połączenia Zielona Góra – Gorzów

Jakub Madrjas 02.08.2021 1,9k

 Komunikacja zastępcza na większej części połączenia Zielona Góra – Gorzów
Fot. Stiopa, CC BY-SA 3.0
Jak informuje Polregio, od 5 do 11 sierpnia zostanie wprowadzone zamknięcie torowe na linii 367 szlak Zbąszynek – Lutol Suchy a co za tym idzie - komunikacja zastępcza za pociągi.
Już w tej chwili połączenia w relacji Zielona Góra Gł. – Gorzów Wlkp. – Zielona Góra Gł. realizowane są autobusem na odcinku Zielona Góra Główna – Zbąszynek z uwagi na zamknięcie linii 358. Odległość 53 kilometrów autobus pokonuje w godzinę, a cały przejazd z przesiadką trwa dwie i pół godziny. Można również wybrać podróż pociągami - z przesiadką w Kostrzynie, albo bezpośredni autobus Polregio pomiędzy stolicami województw - czas jego przejazdu to od 2:20 do 2:50.

Jak informuje Polregio, od 5 do 11 sierpnia zastępcza komunikacja autobusowa zostanie wprowadzona na kolejnym odcinku Zbąszynek – Lutol Suchy - z powodu wprowadzenia kolejnego zamknięcia torowego tym razem na linii 367. Tylko odcinek Lutol Suchy – Gorzów Wlkp. realizowany będzie pociągiem (autobusem szynowym).

Przewoźnik informuje też, że w autobusach komunikacji zastępczej przewóz wózków (w tym również wózków inwalidzkich) będzie utrudniony, a przewóz rowerów będzie niemożliwy.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony