NUMER 06/2021
NUMER 06/2021
Temat numeru:
Utrzymanie i naprawa taboru
szukaj
Śledź nas:

Przedmiotem opracowania są zaistniałe po 13 grudnia 2020 uwarunkowania prawne i rynkowe przewozów wykonywanych koleją w publicznym transporcie zbiorowym (dalej: ptz), kwalifikowanych formalnie jako wojewódzkie i których organizatorem jest samorząd województwa. W tej kategorii mieści się zdecydowana większość przewozów regionalnych i aglomeracyjnych realizowanych na polskiej sieci kolejowej. Istotnym czynnikiem odróżniającym te przewozy od międzywojewódzkich i międzynarodowych, a także tych bardziej lokalnych, jest przyspieszone otwarcie tego właśnie rynku na konkurencję.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5