NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

Zapraszamy na Pomorskie Forum Inteligentnego Miasta

| Aleksandra Dmochowska 17.08.2017 7

Zapraszamy na Pomorskie Forum Inteligentnego Miasta
Fot. CC0
Zintegrowane węzły przesiadkowe, inteligentne oświetlenie miejskie, smart ticketing – to tylko niektóre wątki, które pojawią się na Pomorskim Forum Inteligentnego Miasta, które odbędzie się 19 września w Słupsku. Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Miasta Słupska i Zespół Doradców Gospodarczych TOR.
W Forum wezmą udział m.in.: Robert Biedroń, Prezydent Miasta Słupska; Adrian Furgalski, Wiceprezes Zarządu, Zespół Doradców Gospodarczych TOR; Marek Biernacki, Wiceprezydent Miasta Słupska; Krzysztof Rudziński, Kierownik Biura Integracji Transportu, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego; Bolesław Hilarecki, Pełnomocnik Prezydenta ds. Smart City, Urząd Miasta Słupska; Paweł Sokołowski, Dyrektor w Pionie Infrastruktury, Asseco Poland S.A; Jędrzej Puzyński, Zespół Doradców Gospodarczych TOR; Marcin Grzybiński, Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku. Nie zabraknie także gości z innych rejonów Polski, m.in. z Rzeszowa, Lublina, Szczecina czy Bydgoszczy.

Podczas konferencji przedstawione zostaną najważniejsze i najciekawsze projekty z zakresu smart city realizowane w regionie. Po części merytorycznej przewidziane są także wydarzenia towarzyszące. Udział w konferencji jest bezpłatny po otrzymaniu akredytacji od organizatora.

Program Forum i możliwości rejestracji na stronie tor-konferencje.pl.
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej na temat:

Konferencja (0)

Więcej z regionu:

Warszawa (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


Wiecej na temat:

Konferencja (0)

Wiecej z regionu:

Warszawa (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS