NUMER 07/2017
NUMER 07/2017
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Integracja biletowa
szukaj
Śledź nas:

Wielki sukces Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej. Będzie parowóz z budżetu partycypacyjnego

| Rynek Kolejowy/KKW 15.07.2014 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
 
2014-07-15 15:46:04 Autor: Drogowiec
---.dip0.t-ipconnect.de
Świetnie! Jest to znak, że mieszkańcy też coś mogą i że potrafią myśleć. Będę musiał się wybrać na przejażdżkę, bo mam nadzieję, że będzie jeździła i woziła turystów regularnie.

(A Wolsztyn umiera...)
2014-07-15 17:40:15 Autor: Kflik
---.245.68.119
Znów dobre wieści kolejowe.

Jak widać im dalej od PKP tym lepsze wiadomości.....
2014-07-15 18:11:24 Autor: VVVVV
---.dynamic.gprs.plus.pl
Niech nam żyje Łowca sto lat!
2014-07-15 20:16:18 Autor: rhcp
---.adsl.inetia.pl
To jest akurat parowóz, który został wyprodukowany przez Fablok i przed jego siedzibą stał od dłuższego czasu. Zakład padł to go wzięli chociaż nic mu złego nie groziło.
2014-07-15 20:30:35 Autor: Gość niedzielny
---.dynamic.chello.pl
Tak trzymać, chłopaki!
2014-07-16 00:22:55 Autor: Paladinus
---.paa.gov.pl
Silnik drezyny to chyba S-21.
2014-07-16 00:29:49 Autor: wojtus
---.183.135.181.dsl.dynamic.t-mobile.pl
serie i numer inwentarzowy oddzielamy myślnikiem
Px48-3910
Lxd2-476
Mbxd2-225
2014-07-16 10:15:17 Autor: wala001
---.dip0.t-ipconnect.de
a w Gliwicach prezydent miasta ,"milosnik" tramwajow i wogole calego transportu szynowego , przed wyborami rzucil kielbaske , ze istnieje mozliwosc reaktywacji
kolejki waskotorowej Gliwice-Trynek - Rudy .
Po wyborach , chce zamienic ta trase na sciezke rowerowa .
2014-07-18 07:45:05 Autor: Gubernator Kalifornii
---.20.21.145

Gubernator Kalifornii
W odpowiedzi na post wala001:
"a w Gliwicach prezydent miasta ,"milosnik" tramwajow i wogole calego transportu szynowego , przed wyborami rzucil kielbaske , ze istnieje mozliwosc reaktywacji
kolejki waskotorowej Gliwice-Trynek - Rudy .
Po wyborach , chce zamienic ta trase na sciezke rowerowa ."
franki tramwajarz obiecał swym zacnym mieszkańcom następujące rzeczy:
- kolej miejską z Łabęd do Sośnicy
- wąskotorówkę z Trynku do Rud Raciborskich

Nie ma ani kolejki miejskiej, ani wąskotorówki... :( Transportu szynowego, oprócz pociągów na linii PKP PLK jadących przez Gliwice, też nie ma...
Są tam tylko busy... Zakorkowane busy... Na zakorkowanych ulicach...
Nie ma nawet dworca autobusowego...
A PKP S.A. robi remont dworca, gdzie franki nawet nie wykorzystał szansy i nie próbował taki dworzec stworzyć wespół z PKP S.A. (węzeł przesiadkowy)...

Tylko szyny w niektórych miejscach świadczą o tym, że transport szynowy kiedyś w Gliwicach był...
2014-07-18 07:46:23 Autor: Gubernator Kalifornii
---.20.21.145

Gubernator Kalifornii
Najciekawsze jest to, że franek tramwajarz w wyborach ma się naprawdę dobrze :)

To tylko świadczy o mieszkańcach Gliwic... Więc nie ma co ich żałować.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 07/2017
NUMER 07/2017
Sporą część lipcowego wydania miesięcznika "Rynek Kolejowy" poświęcamy kwestiom biletowym oraz organizacji transportu. Przedstawiamy problemy we wdrożeniu wspólnego biletu w Polsce i pokazujemy modelowe, szwajcarskie rozwiązania tej kwestii. W dziale "Infrastruktura" piszemy o planowanym powrocie do stolicy stacji Warszawa Główna. Rozmawiamy również z członkiem zarządu Stadler Polska o jubileuszu firmy i przedstawiamy perspektywy wejścia do taboru polskich przewoźników (głównie PKP Intercity) kolejnych elektrycznych zespołów trakcyjnych. W obszernym materiale "Więcej Dartów nie będziemy. Co poszło nie tak?" przedstawiamy historię najbardziej burzliwej dostawy taboru w Polsce. Opisujemy także wątpliwości dotyczące modernizacji magistrali E20 Warszawa - Poznań.

 

współpraca
  Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes