NUMER 03/2017
NUMER 03/2017
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Jak kolej wydaje unijne pieniądze?
szukaj
Śledź nas:
 
 
 

Wielki sukces Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej. Będzie parowóz z budżetu partycypacyjnego

| Rynek Kolejowy/KKW 15.07.2014 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
 
2014-07-15 15:46:04 Autor: Drogowiec
---.dip0.t-ipconnect.de
Świetnie! Jest to znak, że mieszkańcy też coś mogą i że potrafią myśleć. Będę musiał się wybrać na przejażdżkę, bo mam nadzieję, że będzie jeździła i woziła turystów regularnie.

(A Wolsztyn umiera...)
2014-07-15 17:40:15 Autor: Kflik
---.245.68.119
Znów dobre wieści kolejowe.

Jak widać im dalej od PKP tym lepsze wiadomości.....
2014-07-15 18:11:24 Autor: VVVVV
---.dynamic.gprs.plus.pl
Niech nam żyje Łowca sto lat!
2014-07-15 20:16:18 Autor: rhcp
---.adsl.inetia.pl
To jest akurat parowóz, który został wyprodukowany przez Fablok i przed jego siedzibą stał od dłuższego czasu. Zakład padł to go wzięli chociaż nic mu złego nie groziło.
2014-07-15 20:30:35 Autor: Gość niedzielny
---.dynamic.chello.pl
Tak trzymać, chłopaki!
2014-07-16 00:22:55 Autor: Paladinus
---.paa.gov.pl
Silnik drezyny to chyba S-21.
2014-07-16 00:29:49 Autor: wojtus
---.183.135.181.dsl.dynamic.t-mobile.pl
serie i numer inwentarzowy oddzielamy myślnikiem
Px48-3910
Lxd2-476
Mbxd2-225
2014-07-16 10:15:17 Autor: wala001
---.dip0.t-ipconnect.de
a w Gliwicach prezydent miasta ,"milosnik" tramwajow i wogole calego transportu szynowego , przed wyborami rzucil kielbaske , ze istnieje mozliwosc reaktywacji
kolejki waskotorowej Gliwice-Trynek - Rudy .
Po wyborach , chce zamienic ta trase na sciezke rowerowa .
2014-07-18 07:45:05 Autor: Gubernator Kalifornii
---.20.21.145

Gubernator Kalifornii
W odpowiedzi na post wala001:
"a w Gliwicach prezydent miasta ,"milosnik" tramwajow i wogole calego transportu szynowego , przed wyborami rzucil kielbaske , ze istnieje mozliwosc reaktywacji
kolejki waskotorowej Gliwice-Trynek - Rudy .
Po wyborach , chce zamienic ta trase na sciezke rowerowa ."
franki tramwajarz obiecał swym zacnym mieszkańcom następujące rzeczy:
- kolej miejską z Łabęd do Sośnicy
- wąskotorówkę z Trynku do Rud Raciborskich

Nie ma ani kolejki miejskiej, ani wąskotorówki... :( Transportu szynowego, oprócz pociągów na linii PKP PLK jadących przez Gliwice, też nie ma...
Są tam tylko busy... Zakorkowane busy... Na zakorkowanych ulicach...
Nie ma nawet dworca autobusowego...
A PKP S.A. robi remont dworca, gdzie franki nawet nie wykorzystał szansy i nie próbował taki dworzec stworzyć wespół z PKP S.A. (węzeł przesiadkowy)...

Tylko szyny w niektórych miejscach świadczą o tym, że transport szynowy kiedyś w Gliwicach był...
2014-07-18 07:46:23 Autor: Gubernator Kalifornii
---.20.21.145

Gubernator Kalifornii
Najciekawsze jest to, że franek tramwajarz w wyborach ma się naprawdę dobrze :)

To tylko świadczy o mieszkańcach Gliwic... Więc nie ma co ich żałować.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 03/2017
NUMER 03/2017
Tematem numeru jest trwająca już od trzech lat perspektywa finansowa Unii Europejskiej. W raporcie sprawdziliśmy, jak przebiega wydawanie unijnych środków przez kolej i samorządy. O środkach UE rozmawialiśmy z dwoma kluczowymi osobami: Witoldem Słowikiem, podsekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Przemysławem Gorgolem, dyrektorem z Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Oprócz tego, w numerze podejmujemy "Piekielnie trudny temat" nowej linii kolejowej w Małopolsce i przyglądamy się przyszłości wąskotorówek. Rozmawiamy również z Macieje Lignowskim oraz Philippem Müllerem. Czytelników zainteresuje również z pewnością taborowe podsumowanie 2016 roku oraz relacja z wizyty w zakładach utrzymania taboru grupy Colas Rail we Francji. 


 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.