NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

voestalpine z nową fabryką pod Gdańskiem

| RK 23.06.2017 4

voestalpine z nową fabryką pod Gdańskiem
Fabryka voestalpine w Trąbkach Wielkich Fot. RK
voestalpine z nową fabryką pod Gdańskiem
voestalpine z nową fabryką pod Gdańskiem
voestalpine z nową fabryką pod Gdańskiem
voestalpine SIGNALING Sopot doczekał się nowego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Trąbkach Wielkich pod Gdańskiem.
W otwarciu uczestniczył CEO voestalpine VAE – Dieter Fritz, który gorąco gratulował polskim kolegom nowoczesnego obiektu. Dumny z nowego zakładu pracy był Błażej Konkol – wójt gminy Trąbki Wielkie, gdzie stanął obiekt. Nie zabrakło też przedstawicieli PKP PLK czy firm współpracujących z voestalpine. – Ten zakład dedykowany jest produkcji systemów  licznika osi UniAC. To produkt, który z powodzeniem pracuje na sieci PKP PLK i rozwijamy właśnie jego drugą generację. Mamy nadzieję, że dzięki niemu polska kolej stanie się jeszcze bezpieczniejsza. Liczymy też na dalsze zamówienia z zagranicy – powiedział prezes voestalpine SIGNALING Sopot Mariusz Buława.

Nowy obiekt zapewni voestalpine SIGNALING  możliwości rozwoju na wiele lat. Dzięki temu, że w fabryce zbudowano bardzo nowoczesne systemy m.in. zasilania, wentylacji i sterowania, możliwe będzie wykonywanie urządzeń najwyższej jakości. Jest to istotne również  ze względu na chęć ekspansji sopockiej firmy na rynki zagraniczne. Elementy wspomagające funkcjonowanie kolei produkowane przez firmę z Sopotu sprawdzają się bowiem nie tylko w Polsce, ale także w Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Arabii Saudyjskiej. 

Wkrótce więcej informacji na temat nowego zakładu i fotorelacja z uroczystego otwarcia.
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS