NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

System liczenia osi UniAC1 na sieci PKP PLK

| inf. prasowa 01.03.2017 0

System liczenia osi UniAC1 na sieci PKP PLK
fot. Voestalpine
System liczenia osi UniAC1 na sieci PKP PLK
System liczenia osi UniAC1 na sieci PKP PLK
System liczenia osi UniAC1 na sieci PKP PLK
System liczenia osi UniAC1 na sieci PKP PLK
Ponad 600 punktów liczących opartych na systemach liczenia osi UniAC1 produkcji firmy voestalpine SIGNALING Sopot (dawniej voestalpine TENS) dostarczono i wbudowano na sieci PKP PLK S.A. do końca 2016 roku.
Systemy liczenia osi UniAC1 służące do kontroli niezajętości torów i rozjazdów zarówno na szlakach jak i na posterunkach ruchu oraz stacjach kolejowych zabudowano do tej pory m.in. na liniach kolejowych nr 202 odcinek Lębork – Świdwin, nr 132 odcinek Błotnica Strzelecka – Tarnów Opolski oraz posterunkach i stacjach Bydgoszcz Główna, Skarżysko – Kamienna, Libiąż, Platerów, Brzoza Bydgoska, Września, Wrocław Zachodni, Smolec. System UniAC1 z powodzeniem współpracuje także z urządzeniami blokady linowej m.in. na linii nr 131 odcinek Ponętów – Dąbie. Dostarczane rozwiązania są wykonane „pod klucz” w kompletnych szafach wyposażonych w układy zasilania i podtrzymania podwyższającymi jakość i niezawodność systemów. W ramach dostaw wielokrotnie zabudowano komputerowe pulpity do zerowania będące częścią urządzenia. Każdy system wyposażony jest również w wbudowany system monitoringu pozwalający na bezpieczną diagnostykę zdalną systemu. W ramach zrealizowanych projektów system liczenia osi UniAC1 został również zintegrowany z komputerowo-przekaźnikowymi urządzeniami sterowania ruchem kolejowym na stacjach Karwice, Brzoza Bydgoska i Libiąż.

voestalpine SIGNALING Sopot (dawniej voestalpine TENS) dostarcza kompleksowy zakres usług w zakresie produkowanych urządzeń srk począwszy od wsparcia w procesie sprzedaży, przygotowania projektów, poprzez dostawy kompletnie zmontowanych i wstępnie uruchomionych szaf w konfiguracji zgodnej z projektem, nadzór nad zabudową i uruchomieniem na obiekcie, szkolenia i serwis posprzedażny oparty na sieci placówek terenowych na terenie całego kraju.

Do grona firm, które dostarczyły do tej pory urządzenia wyprodukowane w całości w siedzibie firmy w Sopocie należą Kombud S.A., ATE Zbąszyń, Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o., SKANSKA S.A., BWP Sabel, Nakar, KZA Lublin, ZAIT Gdynia oraz FIMA Polska.
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Polska (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Polska (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS