NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

Rozjazdy Track Tec w Amsterdamie

| inf. prasowa 31.10.2017 0

Rozjazdy Track Tec w Amsterdamie
Fot. Lennart Bolks
Producent rozjazdów KolTram, spółka z Grupy Track Tec, kończy realizację kontraktu na dostawę 12 rozjazdów tramwajowych dla Amsterdamu. Pierwsza partia obejmująca 8 rozjazdów została już dostarczona i zabudowana w torach. Ostatnie 4 rozjazdy zamawiający odbierze w połowie listopada.
– Kontrakty tramwajowe, takie jak w przypadku produkcji na rynek holenderski, stawiają przez nami szczególne wyzwania. Z uwagi na specyficzne parametry oraz wymagania zamawiającego powodują konieczność indywidualnego projektowania i produkcji – mówi dr inż. Jarosław Pawluk, prezes Track Tecu. – Są projektami czasochłonnymi, a jednocześnie wymagającymi wysokich kwalifikacji od naszych konstruktorów – dodaje.

– To kolejne takie zamówienie do Holandii, dające dużą satysfakcję pracownikom z akceptacji wyrobów z tym znakiem na wymagających rynkach. Wcześniej KolTram wyprodukował i dostarczył rozjazdy tramwajowe m.in. do Szwajcarii – kontynuuje dr inż. Jarosław Pawluk.

Produkcja eksportowa jest dla grupy Track Tec istotnym elementem strategii. A w jej ramach, jednym z priorytetów jest dbałość o rozwój na rynkach już zdobytych. Wejście na nie wymagało dużego zaangażowania, spełniania wielu wymagań ale też czasu i kosztów. Stąd obecnie poważne zadanie przed Track Tec, pogodzenia rosnącego zapotrzebowania rynku krajowego z rozwijaniem eksportu wyrobów – informuje spółka.
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Amsterdam (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Innowacje
PARTNER DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Amsterdam (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS