NUMER 04/2018
NUMER 04/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Czy grozi nam pustka za nastawnikiem?
szukaj
Śledź nas:

Pociąg Słoneczny po raz pierwszy w Ustce (zdjęcia)

| Koleje Mazowieckie 29.06.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
 
2015-06-29 11:52:12 Autor: usteczka
---.tktelekom.pl
[Admin: zmoderowano]
2015-06-29 12:05:32 Autor: hajcoi
---.dynamic.chello.pl
Zastanawiam sie, ilu przewoźników autokarowych zapełniłoby swoje busiki i autobusy, gdyby nie było Słonecznego. Jest to tak swietne polaczenie że żaden Szkot czy inny Lux nie wejdzie na taką trasę.
2015-06-29 12:22:11 Autor: Zetes
---.lebork.vectranet.pl
Epokowe wydarzenie - pociąg przyjechał!!! Tzw. 3RP to już rzeczywiście "dziki kraj"...
2015-06-29 12:33:43 Autor: gustaw
---.dynamic.chello.pl
Szok-uruchomili pociąg z W-wy do Ustki a takich relacji za komuny w okresie letnim było kilka
2015-06-29 12:40:26 Autor: ganz
---.dynamic.chello.pl
@gustaw


Za komuny ludzie nie mieli samochodów.
2015-06-29 12:50:33 Autor: Gierek
---.10.1.25

Gierek
Ciekawe jaka frekwencja do Ustki?
2015-06-29 12:55:59 Autor: kolejarz 22
---.free.aero2.net.pl
Ciekawe jak KM,rozwiązały czas pracy drużyn pociągowych?Z wiochy pociag wyjeżdza przed 7 a wraca z powrotem ok 22 to jest prawie 15 godzin. Ciekawe jak tu ma się czas pracy maszynistów i konduktorów,który karze druzynie wrócic w ciągu 12 godz. do stacji macierzystej. A moze KM-y zatrudniaja po 12 godz. dalej na umowe zlecenie i łamią wszelkie przepisy dot.czasu pracy? Wszyscy sie tak zachwycaja o tym głupim słonecznym,ale nikt nie pyta o przepisy i bezpieczeństwo. Ciekawe co na to UTK?
Jestem ciekaw jak to jest.Jeśli ktos wie cos na ten temat,to chętnie dowiem się szczgułów.
2015-06-29 13:48:57 Autor: dad
---.static.ip.netia.com.pl
Dowiaduj się, dowiaduj.
Jest zmiana maszynistów po prostu, bodaj jedna w Działdowie, nie wiem czy w obie strony, ale nawet jak w jedną, to się wyrobią w mniej niż 12 godzin.
2015-06-29 14:28:33 Autor: Kryniczanin
---.play-internet.pl

Kryniczanin
W odpowiedzi na post kolejarz 22:
"Ciekawe jak KM,rozwiązały czas pracy drużyn pociągowych?Z wiochy pociag wyjeżdza przed 7 a wraca z powrotem ok 22 to jest prawie 15 godzin. Ciekawe jak tu ma się czas pracy maszynistów i konduktorów,który karze druzynie wrócic w ciągu 12 godz. do stacji macierzystej. A moze KM-y zatrudniaja po 12 godz. dalej na umowe zlecenie i łamią wszelkie przepisy dot.czasu pracy? Wszyscy sie tak zachwycaja o tym głupim słonecznym,ale nikt nie pyta o przepisy i bezpieczeństwo. Ciekawe co na to UTK?
Jestem ciekaw jak to jest.Jeśli ktos wie cos na ten temat,to chętnie dowiem się szczgułów."
Może zmieniają się w Działdowie?
2015-06-29 14:30:43 Autor: Kryniczanin
---.play-internet.pl

Kryniczanin
W obie strony. Czyli 3 drużyny Warszawa - Działdowo, Działdowo - Ustka - Działdowo, Działdowo - Warszawa. Wtedy skrajne mają po około 2h a środkowe 11 czyli ok.
2015-06-29 15:12:17 Autor: FORFITER
---.net.lannet.org
[Admin: zmoderowano]
2015-06-29 16:12:14 Autor: Jogurt
---.228.122.169
Ja nie mogę zrozumieć dlaczego słoneczny nie zatrzymuje się w Rumi!!
2015-06-29 18:39:10 Autor: m-sta
---.146.85.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
nie przekraczamy 12 godz pracy oto sie nie martw
2015-06-29 18:41:09 Autor: m-sta
---.146.85.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
co do druzyn to sa tylko dwia
2015-06-29 20:59:35 Autor: ktoś
---.147.246.94.ip4.artcom.pl
Pociąg wjechał do Ustki na stacji kurz i brud bo miasto nie zadbało aby kamień rozładować przed sezonem!
2015-06-29 21:10:35 Autor: xenomorf
---.dynamic.gprs.plus.pl
Ale jaja! Pociąg dojechał z miasta A do miasta B w Polsce!!! A feta, flesze, dziennikarska podnieta, jakby co najmniej pierwsza na świecie i w dodatku polska rakieta z załogą wylądowała na Marsie. Jak daleko polska kolej cofnęła się w rozwoju, że dojazd pociągu do miejscowości nadmorskiej w lecie jest tak ważną informacją!!!
2015-06-30 02:41:17 Autor: maderon2
---.wroclaw.mm.pl
A ja tam lubię i pozdrawiam Ustczan,2 lata temu jak przyprowadziłem cięzkiego towara po 20 latach stagnacji też pare osób przyszło na stację.
Xenomorf 100% racji.
2015-06-30 11:12:21 Autor: wz
---.28.15.112
Czy występ pana Koracza też był?
2015-06-30 12:43:11 Autor: Tomek Janiszewski
---.static.ip.netia.com.pl
Czy się dobrze doczytałem że w Słupsku siedziska mazowieckich wagonów nie zostały zanieczyszczone tym czego się nie powinno dmuchać?
2015-07-02 20:17:42 Autor: s
---.dynamic.chello.pl
Słupszczanki na zdjęciach zacne :)
2015-07-06 08:55:39 Autor: Krenau
---.dynamic.mm.pl
[Admin: zmoderowano]
2015-07-08 06:57:26 Autor: aron mędrzec parczewski
---.nette.pl
Oto oferta przewoźników autobusowych na lato 2015 na linii Warszawa - Gdańsk

0.10 Gdynia ( PKS Elbląg)
1.35 Władysławowo ( BP Tour)
2.00 Hel ( Mobilis Mława)
5.15 Karwia ( Mobilis Mława)
5.30 Gdańsk ( PolskiBus)
6.30 Łeba ( Polonus)
7.30 Gdańsk ( PolskiBus)
8.45 Gdańsk ( PolskiBus)
9.30 Gdańsk ( PolskiBus)
9.45 Dębki ( Polonus)
10.30 Gdańsk ( PolskiBus)
10.45 Gdańsk ( PKS Tarnobrzeg)
11.30 Gdańsk ( PolskiBus)
12.00 Hel ( Mobilis Mława)
12.30 Gdańsk ( PolskiBus)
13.00 Gdańsk ( PKS Elbląg)
13.30 Gdańsk ( PolskiBus)
14.30 Gdańsk ( PolskiBus)
15.10 Gdańsk ( PKS Elbląg)
15.30 Gdańsk ( PolskiBus)
16.30 Gdańsk ( PolskiBus)
17.30 Gdańsk ( PolskiBus)
18.30 Gdańsk ( PolskiBus)
19.30 Gdańsk ( PolskiBus)
21.00 Władysławowo ( EKO-Stamar)
22.30 Dębki ( Polonus)
23.20 Karwia ( Polonus)
23.30 Gdańsk ( PolskiBus)
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Fotorelacje
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 04/2018
NUMER 04/2018
Lata zaniedbań w szkolnictwie kolejowym i niskie płace na kolei sprawiły, że do pracy w naszej branży niewielu się garnęło. Teraz kolej musi konkurować o młodych ludzi, a nie będzie to zadaniem łatwym. O tym piszemy w aktualnym raporcie. Oprócz tego w numerze: Rozmowy z D. Blocherem (Budimex), J. Krupińskim i A. Śliwińskim (Strabag), podsumowanie przewozów intermodalnych w 2017 roku oraz rynku tramwajowego w tym samym okresie. Polecamy obszerny artykuł Jana Raczyńskiego na temat Kolei Dużych Prędkości w ujęciu międzynarodowym.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR