NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

PKP Intercity szuka wykonawcy przeglądów ośmiu wagonów

| Michał Szymajda 31.01.2017 0

PKP Intercity szuka wykonawcy przeglądów ośmiu wagonów
PKP Intercity szuka wykonawcy przeglądów ośmiu wagonówFot. Michał Szymajda, RK
PKP Intercity wysyła do przeglądów poziomu trzeciego 8 wagonów pasażerskich. Znajdują się wśród nich wagony sypialne i rodzynek – wagon konferencyjny.
Przedmiotem zapytania ofertowego sformułowanego przez PKP Intercity jest wykonanie przeglądów okresowych 8 wagonów pasażerskich na poziomie utrzymania P3. W grupie wagonów znajduje się wagon osobowy 134A, 136A oraz 139A. Do przeglądu mają iść też trzy wagony typu XB, Z2B, jeden typu WL i jeden typu 508A (konferencyjny).

Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia. Termin realizacji będzie trwał maksymalnie 2 miesiące od momentu podpisania umowy. Kryterium oceny ofert wstępnych jest w 90% cena, termin gwarancji w 5% i termin wykonania przeglądu również 5%. Oferty należy złożyć do 13 lutego.
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Warszawa (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Tabor i technika
PARTNERZY DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Warszawa (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS