NUMER 04/2018
NUMER 04/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Czy grozi nam pustka za nastawnikiem?
szukaj
Śledź nas:

PKP Energetyka o nowych technologiach na Europejskim Kongresie Gospodarczym

| PKP Energetyka 18.05.2012 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
 
2012-05-18 10:03:50 Autor:
---.dynamic.gprs.plus.pl
O czym ta \'zajawka\'?
Ja też chciałbym poinformować, że w dniu 15 V odbyłem spotkanie z sąsiadką na rynku (zakupy), gdzie było duże zgromadzenie ludzi, ze 100 osób pod nadzorem strażników miejskich. Wszyscy zainteresowani gospodarką (te ceny) i mobility (niektórzy przyjechali tramwajem) oraz zużyciem energii i ograniczeniem CO2 (ten węgiel tyle kosztuje i tak dymi, że chyba przejdę na wierzbę energetyczną). W trakcie rozmów bilateralnych i w kuluarach rozważyliśmy kilka innych aspektów transportowych (jak nie by remontów linii kolejowych to pociągi się nie spóźniały), a kiedyś to w Gliwicach jeździły tramwaje, tak w ogóle to może przejdźmy na LPG), no ale te bariery (nie można parkować!). Po podsumowaniu spotkań i sesji, z pełnymi siatkami produktów lokalnych powróciłem do swojego minii-przedsiębiorstwa, gdzie kontrolerka jakości i efektywności wykorzystania czasu pracy (z uwzględnieniem spóźnień transportu szynowego) tj. sz. małżonka dokonała odbioru efektów tego forum ekonomicznego, w którym uczestniczyłem.Ze względów estetycznych. nie załączam fotogalerii.
Cdn. (zakupy robię 3 razy w tygodniu)
2012-05-19 22:09:40 Autor: Longin
---.dynamic.cdma.plus.pl
Mam wrażenie, że poziom merytoryczny wspomnianego Kongresu niewątpliwie podniosła by zmiana jego nazwy na np. Paneuropejski względnie Światowy. Tylko czy Prezydent Adrian by podołał?
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 04/2018
NUMER 04/2018
Lata zaniedbań w szkolnictwie kolejowym i niskie płace na kolei sprawiły, że do pracy w naszej branży niewielu się garnęło. Teraz kolej musi konkurować o młodych ludzi, a nie będzie to zadaniem łatwym. O tym piszemy w aktualnym raporcie. Oprócz tego w numerze: Rozmowy z D. Blocherem (Budimex), J. Krupińskim i A. Śliwińskim (Strabag), podsumowanie przewozów intermodalnych w 2017 roku oraz rynku tramwajowego w tym samym okresie. Polecamy obszerny artykuł Jana Raczyńskiego na temat Kolei Dużych Prędkości w ujęciu międzynarodowym.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS