NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Koleje Mazowieckie przedłużyły wynajem szynobusów VT627 i VT628

| wś, Rynek Kolejowy, 1 października 2010 01.10.2010 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła

Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

2010-10-01 19:33:28 Autor: ankieter
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak szynobusy jeżdżą do drzewicy to ja jestem św antoni . Są tam uruchamiane regularnie EN57 .
Przez 3 miesiące ani razu nie spotkałem tam szynobusa .
2010-10-01 21:34:12 Autor: jjz
---.146.200.199.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Zaś (cytując za: P.Terczyński \\\"Atlas lokomotyw 2007\\\") oryginalne, niemieckie oznaczenia typów to 627 i 628 ;)
2010-10-01 22:41:54 Autor: JSB
To jest pewna aluzja do systemu oznaczania przed 1968 VT - Verbrennungstriebwagen.
Ja się spotykałem z mówieniem VT612
2010-10-01 23:38:09 Autor: przewoz
@ankieter: nie dziwne, bo szynobusy mazowieckie mają pecha i co chwilę któryś z nich jest unieruchamiany przez wypadek na przejeździe... KM mają ich coraz mniej w stanie pełnej sprawności. Jeszcze jeden-dwa wypadki i leżą.
2010-10-02 00:24:44 Autor: lysypr
---.ssp.dialog.net.pl
Inna sprawa to wiek tych jednostek, przy takim dofinansowaniu KMy mogłyby kupić coś nowego, lub poprzez spółkę wydzierżawić/wylizingować.
2010-10-02 11:46:37 Autor: grygus
---.adsl.inetia.pl
@ lysypr, a jeździłeś tą jednostką w ogóle? Ja jestem pasażerem ich regularnie, i są naprawdę komfortowe. Miękkie siedzenia, dużo miejsca na nogi, dobre wygłuszenie (nie słychać łomotu kół w środku) i niezła prędkość (120km/h konstrukcyjna). Oby więcej takich wiekowych jednostek :) !
2010-10-02 12:47:01 Autor: Arrivederci
---.krakow.dialup.inetia.pl

Arrivederci
A co z DH2 ?
2010-10-04 07:42:07 Autor:
---.pl
A kto widział te traktorki na linii do Drzewicy? Autor jak zwykle pisze aby pisać. VT mozna zobaczyć na liniach Sierpc - Nasielsk z przedłuzeniem do Tłuszcza przez Legionowo, Sierpc - Kutno, Tłuszcz - Ostrołeka ale chyba już sporadycznie. Czeremcha - siedlce z przedłuzeniem zjazdu do Tłuszcza przez Wwarszwę Wschodnią,. Tyle co do spraw merytorycznych.

POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS