NUMER 11/2017
NUMER 11/2017
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Trako 2017
szukaj
Śledź nas:

Dworcowe przechowalnie bagażu

| jar, Rynek Kolejowy 22.05.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
 
2015-05-22 10:05:59 Autor: Maryjusz
---.ds.pg.gda.pl
No i gdyby opłata za przechowanie bagażu była niewygórowana...Teraz za przechowanie w skrzynce płaci się ok. 8zł/24h a wiadomo że mało kto trzyma małowymiarowy bagaż przez tyle czasu.
2015-05-22 10:41:03 Autor: Czarodziej
---.ds.pg.gda.pl
Pamiętam że we Wrocławiu przechowywałem bagaż w takim miejscu i byłem zadowolony. Ale mowa tutaj tylko o kilku godzinach. Gdybym znał te wszystkie 70 miejsc pewno korzystałbym częściej. Jest gdzieś jakaś lista?
2015-05-22 11:38:37 Autor: ziomek
---.sta.asta-net.com.pl
Koniecznym jest by informacja o tym gdzie znajdują się przechowalnie zamieszczona była na stronie internetowej dworca. Wiem, wiem... fantazja mnie poniosła. :)
2015-05-22 15:05:40 Autor: turysta2
---.133.162.34
Na dworcu w Żywcu bagażami za parę złotych opiekuje się pani z dworcowej toalety. Polecam!
2015-05-22 17:55:43 Autor: SP45-116
---.warszawa.vectranet.pl
Ceny!!!
Tak z ostatnich obserwacji. Zawsze zostawiam bagaż w przechowalni, ale nie w Polsce, bo jest za drogo.
Litwa ok. 0,60 € za sztukę na awtostancji w Kownie i coś koło tego w Winie na kolejowym, ale tam była duża skrytka i w dwie osoby się tam wpakowaliśmy.
Słowacja- 1€ w Koszycach i Bratysławie.
Ukraina i Białoruś- ceny symboliczne, pomijalne w ostatecznych wyliczeniach.
2015-05-22 21:43:04 Autor: mk72
---.dynamic.chello.pl
Jak byłem parę lat temu w Rumunii, to można było zostawić bagaż u dyżurnego ruchu. Nieoficjalnie;-), ale było to na tyle rozpowszechnione, że nawet w przewodniku turystycznym o tym napisano. Może u nas warto byłoby (tam gdzie się da) to wprowadzić oficjalnie?
2015-05-22 21:58:08 Autor: klops
---.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawi mnie coś innego: dlaczego nikt nie zwraca uwagi na zagrożenie terrorystyczne? JEśli jakiś psychol chciałbym podłożyć bombe to skrytka bagażowa jest do tego idealnym miejscem
2015-05-22 22:08:06 Autor: SP45-116
---.warszawa.vectranet.pl
Bo środki transportu, stacje kolejowe, przystanki, itp. są celami miękkimi i każdy o tym wie. Definicja wszystko wyjaśnia.
Przy czym uwaga- w niektórych krajach bagaż przed wejściem na dworzec kolejowy jest mniej, lub bardziej pobieżnie kontrolowany. Czasem taka kontrola bagażu występuje przy przejazdach określona kategorią pociągu, lub na określonej linii. Tak jest prawdopodobnie na trasie Moskwa- Pitier, na pewno na Sapsana.
2015-05-23 22:09:18 Autor: kapa
---.dynamic.chello.pl
A w Szklarskiej Górnej można podrzucić dyżurnemu ruchu. Też się zaopiekuje, i to gratis.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 11/2017
NUMER 11/2017
Tegoroczną edycję targów Trako mamy już za sobą. Dziesiątki spotkań i konferencji, w których brali udział nasi dziennikarze, zaowocowały wieloma materiałami na portal i licznymi wywiadami do tego wydania „Rynku Kolejowego”. Statystyki czytelnictwa naszych artykułów w internecie pokazują, że największe zainteresowanie wzbudził elektryczny „Gagarin” zaprezentowany przez Rail Polska. Dużą popularnością cieszyły się także informacje dotyczące planów taborowych PKP Intercity i Przewozów Regionalnych oraz teksty poświęcone pojazdom zaprezentowanym przez Pesę, Newag czy Stadlera. 

 

współpraca
  Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes