NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Dworcowe przechowalnie bagażu

| jar, Rynek Kolejowy 22.05.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-05-22 10:05:59 Autor: Maryjusz
---.ds.pg.gda.pl
No i gdyby opłata za przechowanie bagażu była niewygórowana...Teraz za przechowanie w skrzynce płaci się ok. 8zł/24h a wiadomo że mało kto trzyma małowymiarowy bagaż przez tyle czasu.
2015-05-22 10:41:03 Autor: Czarodziej
---.ds.pg.gda.pl
Pamiętam że we Wrocławiu przechowywałem bagaż w takim miejscu i byłem zadowolony. Ale mowa tutaj tylko o kilku godzinach. Gdybym znał te wszystkie 70 miejsc pewno korzystałbym częściej. Jest gdzieś jakaś lista?
2015-05-22 11:38:37 Autor: ziomek
---.sta.asta-net.com.pl
Koniecznym jest by informacja o tym gdzie znajdują się przechowalnie zamieszczona była na stronie internetowej dworca. Wiem, wiem... fantazja mnie poniosła. :)
2015-05-22 15:05:40 Autor: turysta2
---.133.162.34
Na dworcu w Żywcu bagażami za parę złotych opiekuje się pani z dworcowej toalety. Polecam!
2015-05-22 17:55:43 Autor: SP45-116
---.warszawa.vectranet.pl
Ceny!!!
Tak z ostatnich obserwacji. Zawsze zostawiam bagaż w przechowalni, ale nie w Polsce, bo jest za drogo.
Litwa ok. 0,60 € za sztukę na awtostancji w Kownie i coś koło tego w Winie na kolejowym, ale tam była duża skrytka i w dwie osoby się tam wpakowaliśmy.
Słowacja- 1€ w Koszycach i Bratysławie.
Ukraina i Białoruś- ceny symboliczne, pomijalne w ostatecznych wyliczeniach.
2015-05-22 21:43:04 Autor: mk72
---.dynamic.chello.pl
Jak byłem parę lat temu w Rumunii, to można było zostawić bagaż u dyżurnego ruchu. Nieoficjalnie;-), ale było to na tyle rozpowszechnione, że nawet w przewodniku turystycznym o tym napisano. Może u nas warto byłoby (tam gdzie się da) to wprowadzić oficjalnie?
2015-05-22 21:58:08 Autor: klops
---.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawi mnie coś innego: dlaczego nikt nie zwraca uwagi na zagrożenie terrorystyczne? JEśli jakiś psychol chciałbym podłożyć bombe to skrytka bagażowa jest do tego idealnym miejscem
2015-05-22 22:08:06 Autor: SP45-116
---.warszawa.vectranet.pl
Bo środki transportu, stacje kolejowe, przystanki, itp. są celami miękkimi i każdy o tym wie. Definicja wszystko wyjaśnia.
Przy czym uwaga- w niektórych krajach bagaż przed wejściem na dworzec kolejowy jest mniej, lub bardziej pobieżnie kontrolowany. Czasem taka kontrola bagażu występuje przy przejazdach określona kategorią pociągu, lub na określonej linii. Tak jest prawdopodobnie na trasie Moskwa- Pitier, na pewno na Sapsana.
2015-05-23 22:09:18 Autor: kapa
---.dynamic.chello.pl
A w Szklarskiej Górnej można podrzucić dyżurnemu ruchu. Też się zaopiekuje, i to gratis.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.