rss facebook twitter Pokaż panel
Praca
Katalog Kolejowy
Najnowsze wiadomości
więcej »
Konferencje
Partnerzy portalu:
A A A drukuj
Nasze portale

www.rynek-kolejowy.pl

Portal poświęcony aktualnym wydarzeniom na rynku kolejowym oraz wszelkim informacjom związanym z działalnością branży transportu szynowego w Polsce. Portal śledzi nowe trendy w branży; poszukuje innowacyjnych rozwiązań inwestycyjnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Czytelników uwzględniamy także problemy społeczne dotyczące tematyki transportu kolejowego.

Przez ostatnie lata udało się nam osiągnąć wiodącą pozycję w branży kolejowej. Nie ma przedsiębiorstwa czy instytucji związanej z koleją, w której nie śledzono by prezentowanych przez nas wiadomości. Z dużą częstotliwością powołują się na nas również media ogólnopolskiej (prasa, telewizja).

Wszystkie wiadomości prezentujemy w wygodnym podziale na kategorie tematyczne. W miarę potrzeb wprowadzamy też kategorie specjalne, np. Kolej na EURO2012 oraz II Linię Metra; wyodrębniliśmy również działy poświęcone kolejom dużych prędkości oraz transportowi zintegrowanemu.

Osoby zainteresowane współpracą reklamową zachęcamy do przejrzenia wiadomości zamieszczonych tutaj.

Wszystkich zainteresowanych współpracą patronacką zapraszamy tutaj.

www.rynekinfrastruktury.pl

Portal www.rynekinfrastruktury.pl jest serwisem prowadzonym przez TOR Wydawnictwo, poświęconym infrastrukturze transportowej i przesyłowej w Polsce. Na jego łamach zamieszczane są najświeższe wiadomości branżowe. Każda z nich może być komentowana przez naszych Czytelników.

Portal "Rynek Infrastruktury" to źródło informacji o kluczowych elementach polskiej gospodarki: drogach, kolei, lotniskach, portach, telekomunikacji, energetyce, prawie i polityce, wzmocnione eksperckimi komentarzami kluczowych analityków. Budując portal rynekinfrastruktury.pl wierzymy, że:

  • dostarczymy nową jakość informacji o infrastrukturze w polskim internecie,
  • za pojęciem infrastruktury kryje się współzależność wszystkich uczestników tego sektora gospodarki: infrastruktury kolejowej i drogowej, dostawców energii i wykonawców robót w infrastrukturze, operatorów telekomunikacyjnych i przewoźników pasażerskich. Ta współzależność buduje wartość w postaci synergii, którą portal przedstawia i analizuje,
  • własna informacja źródłowa i rzetelność dziennikarska ma kluczową wartość dla wiarygodności serwisu.

Kontakt

Ewelina Sosnowska

Dyrektor sprzedaży i marketingu
ewelina.sosnowska@tor-wydawnictwo.pl

0-22 462 77 40
696 094 110

polski english

Iwona Basa

Kierownik sprzedaży i marketingu
iwona.basa@tor-wydawnictwo.pl

0-22 462 77 41
728 518 765

polski english

Maciej Mijal

Asystent zespołu marketingu
maciej.mijal@tor-wydawnictwo.pl

0-22 462 77 45


polski english

nie ma
nie ma
 
Newsletter