Partnerzy serwisu:

Inżynier budowy (branża kolejowa) - biuro techniczne
Mota Engil Central Europe
Branża: Kolej
Data zamieszczenia: 2 tygodnie temu
W związku z realizacją projektów infrastrukturalnych w branży kolejowej poszukujemy do naszego zespołu do biura technicznego kontraktu w Mieszkowicach osoby na stanowisko Inżyniera Budowy, który będzie odpowiadał za procesowanie dokumentacji projektowej i certyfikację.

Miejsce pracy: Mieszkowice / zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie pracować w zespole biura technicznego budowy, odpowiadać będzie za:
  • Współpracę z biurami projektowymi i jednostką certyfikującą,
  • Obsługę korespondencji
  • Weryfikację dokumentacji projektowej
  • Tworzenie rekomendacji do rozwiązań technicznych i projektowych
  • Raportowanie

Poszukiwane kompetencje:
  • Wykształcenie inżynierskie budowlane, specjalność infrastruktura
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta (branża kolejowa) lub projektanta
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy robotach kolejowych lub w utrzymaniu
  • Biegłość w czytaniu dokumentacji projektowej,
  • Umiejętność rozwiązywania technicznych problemów,
  • Umiejętność współpracy (podwykonawcy, biuro projektowe, zamawiający)
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Mobilność
  • Uprawnienia projektowe w branży kolejowej – mile widziane

Oferujemy:
  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie gwarantującej wysokie standardy pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w wielokulturowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie)

Zainteresowane osoby prosimy aplikować przez formularz:

Wyszukiwarka
Region
Branża
Kategoria
Szukane wyrażenie
Biznes
Infrastruktura
Pasażer
Prawo i polityka
Zintegrowany transport
Tabor i technika
Innowacje
# Wątki
Najnowsze wiadomości
Praca