Partnerzy serwisu:

Specjalista w dziele Realizacji Przewozów (k/m)
DB
Branża: Kolej
Region: śląskie
Data zamieszczenia: Ponad 3 tygodnie temu

Praca jakich mało:

specjalista w dziale Realizacji Przewozów (k/m)

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB.
Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu w dziale Realizacji Przewozów:

Obowiązki:
❚❚Współpraca z dyspozytorami przewozowymi w zakresie realizowanych pociągów i wykorzystania zasobów.
❚❚Współpraca z partnerem międzynarodowym przy prowadzeniu pociągów oraz reagowanie na odstępstwa przewozowe
❚❚Prowadzenie raportów przewozowych

Wymagania:
❚❚Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
❚❚Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
❚❚Gotowość do pracy w systemie zmianowym
❚❚Bardzo dobra praktyczna znajomość programu Microsoft Excel
❚❚Komunikatywność, samodzielność
❚❚Dobra organizacja pracy, sprawne i efektywne działanie
❚❚Wykształcenie minimum średnie
❚❚Znajomość języka angielskiego mile widziana
❚❚Doświadczenie zawodowe w branży kolejowej mile widziane

Oferujemy:
❚❚Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
❚❚Możliwość rozwoju zawodowego
❚❚Dobre warunki zatrudnienia
❚❚Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
❚❚Prywatną opiekę medyczną

Przyślij nam swoje zgłoszenie (CV) z podaniem nazwy stanowiska w tytule na adres email: rekrutacja.pl@deutschebahn.com.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U.2015.2135.).

Wyszukiwarka
Region
Branża
Kategoria
Szukane wyrażenie
Biznes
Infrastruktura
Pasażer
Prawo i polityka
Zintegrowany transport
Tabor i technika
Innowacje
# Wątki
Najnowsze wiadomości
Praca