Partnerzy serwisu:

Specjalista ds. systemów zarządzania (SMS i MMS)
DB
Branża: Kolej
Region: śląskie
Data zamieszczenia: Ponad 3 tygodnie temu

Praca jakich mało:

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu w Dziale Koordynacja Procesy :

Obowiązki:
❚❚Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie przedsięwzięć związanych z wdrożeniem, utrzymaniem i ciągłym
doskonaleniem w ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania
❚❚Planowanie, realizacja i nadzór nad procesem audytów wewnętrznych i zewnętrznych Zintegrowanego Systemu Zarządzania
❚❚Współpraca z Urzędem Transportu Kolejowego w zakresie kontroli i raportowania
❚❚Nadzór nad dokumentacją systemową
❚❚Nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych
❚❚Identyfikacja zagrożeń mających wpływ na Zintegrowany System Zarządzania oraz udział w procesie analizy ryzyka
❚❚Monitorowanie pojawiających się zmian legislacyjnych oraz zapewnienie zgodności w zakresie przepisów wewnętrznych

Wymagania:
❚❚Wykształcenie wyższe
❚❚Doświadczenie zawodowe w branży kolejowej
❚❚Doświadczenie w zarządzaniu systemami - System Zarządzania Bezpieczeństwem (SMS), System Zarządzania Utrzymaniem (MMS)
❚❚Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
❚❚Biegła znajomość MS Office
❚❚Komunikatywność i umiejętność współpracy
❚❚Wysokie zdolności analityczne
❚❚Skrupulatność i dobra organizacja pracy
❚❚Doświadczenie w charakterze audytora mile widziane

Oferujemy:
❚❚Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
❚❚Możliwość rozwoju zawodowego
❚❚Dobre warunki zatrudnienia
❚❚Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
❚❚Prywatną opiekę medyczną

Przyślij nam swoje zgłoszenie (CV) z podaniem nazwy stanowiska w tytule oraz klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres email: rekrutacja.pl@deutschebahn.com

Wyszukiwarka
Region
Branża
Kategoria
Szukane wyrażenie
Biznes
Infrastruktura
Pasażer
Prawo i polityka
Zintegrowany transport
Tabor i technika
Innowacje
# Wątki
Najnowsze wiadomości
Praca