Partnerzy serwisu:

Maszynista Pojazdów Trakcyjnych
Freightliner PL
Branża: Kolej
Region: małopolskie
Data zamieszczenia: Dziś
ZAKRES ZADAŃ:
  • obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy liniowej i manewrowej
  • prowadzenie pociągów towarowych po sieci PLK i innych zarządców infrastruktury oraz praca manewrowa na bocznicach
  • prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą pociągu
  • dbałość o powierzone mienie i sprzęt
  • współpraca z kooperantami oraz pracownikami pozostałych działów

WYMAGANIA:
  • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynisty trakcji spalinowej i/lub trakcji elektrycznej (lub posiadanie licencji i świadectwa maszynisty)
  • doświadczenie i wiedza niezbędna do pracy na danym stanowisku
  • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie zawodu
  • uprawnienia manewrowego, ustawiacza, kierownika pociągu gospodarczego i roboczego, rewidenta będą dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w przyjaznym zespole w międzynarodowej firmie

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie cv na adres:

    Freightliner Maintenance Europe Sp. z o.o.

    ul. Polna 11, 00-633 Warszawa

    tel. +48 22 545 32 84

    fax. +48 22 649 55 99

    lub za pomocą przycisku APLIKUJ  znajdującego się na dole ogłoszenia

    Więcej informacji o firmie na stronie: www.freightliner.pl

    Cenimy ludzi dynamicznych, uczciwych
    i samodzielnych, z wysokim poziomem motywacji do pracy.

    Wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane analizie, zastrzegamy jednak możliwość kontaktu z wybranymi osobami.
    Wszystkie zgłoszenia powinny zawierać klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Freightliner PL Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity: Dz.U. 2015 poz. 2135).”

Wyszukiwarka
Region
Branża
Kategoria
Szukane wyrażenie
Biznes
Infrastruktura
Pasażer
Prawo i polityka
Zintegrowany transport
Tabor i technika
Innowacje
# Wątki
Najnowsze wiadomości
Praca