Partnerzy serwisu:

Ustawiacz - Rewident
Freightliner PL
Branża: Kolej
Region: Cała Polska
Data zamieszczenia: Ponad tydzień temu

Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną spółką Grupy Freightliner należącej do globalnego koncernu Genesee & Wyoming zatrudniającego ponad 7.500 pracowników na całym świecie i notowanego na giełdzie w Nowym Jorku. Świadczymy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:
  • czynności związane z prowadzeniem manewrów i obsługą terminali ładunkowych
  • kierowanie pracą drużyny manewrowej
  • ocena stanu technicznego taboru przed włączeniem do składu pociągu
  • organizowanie pracy w sposób zabezpieczający prawidłowe wykonanie zadań
  • współpraca z kooperantami oraz pracownikami pozostałych działów

WYMAGANIA:

  • uprawnienia ustawiacza i/lub rewidenta
  • doświadczenie i wiedza niezbędna do pracy na danym stanowisku
  • znajomość obowiązujących przepisów i instrukcji dotyczących powierzonego zakresu pracy
  • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie zawodu
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju
  • uprawnienia kierownika pociągu gospodarczego i roboczego będą dodatkowym atutem
  • komplet dokumentów z przebiegu zatrudnienia na kolei (świadectwa pracy, rejestr egzaminów)

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w przyjaznym zespole w międzynarodowej firmie

Cenimy ludzi dynamicznych, uczciwych i samodzielnych, z wysokim poziomem motywacji do pracy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

Freightliner PL Sp. z o. o.

ul. Polna 11, 00-633 Warszawa

tel. +48 22 545 32 84

praca@freightliner.pl

Więcej informacji o firmie na stronie:

www.freightliner.pl

Wszystkie zgłoszenia powinny zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Ponadto prosimy o umieszczenie komunikatu, jeżeli wyrażają Państwo zgodę:
„Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Administratorem Państwa danych osobowych jest Freightliner PL Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Polnej 11 w Warszawie. Od 25.05.2018 dane kontaktowe inspektora ochrony danych: ewa.satora@freightliner.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody. Mają Państwo prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której biorą Państwo udział, chyba że wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której biorą Państwo udział. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyszukiwarka
Region
Branża
Kategoria
Szukane wyrażenie
Biznes
Infrastruktura
Pasażer
Prawo i polityka
Zintegrowany transport
Tabor i technika
Innowacje
# Wątki
Najnowsze wiadomości
Praca