Partnerzy serwisu:

Młodszy Specjalista ds. Utrzymania Taboru
Freightliner PL
Branża: Kolej
Region: małopolskie
Data zamieszczenia: Dziś
OBOWIĄZKI:

Praca w serwisie mobilnym:
  • dokonywanie planowych przeglądów lokomotyw i wagonów taboru FPL
  • usuwanie usterek lokomotyw i wagonów towarowych
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Działu Utrzymania Taboru Kolejowego
  • współpraca z kooperantami oraz pracownikami pozostałych działów FPL
  • zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą taboru kolejowego

WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • doświadczenie związane z utrzymaniem pojazdów trakcyjnych lub wagonów towarowych będzie atutem
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • wykształcenie średnie techniczne
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność, zaangażowanie i sumienność
OFERUJEMY:
  • umowę o prace na pełny etat
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • unikalne doświadczenie zdobyte w jednym z największych koncernów transportowych na świecie
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie )
  • motywacyjny system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie cv na adres:

Freightliner Maintenance Europe Sp. z o.o.

ul. Polna 11, 00-633 Warszawa

tel. +48 22 545 32 84

fax. +48 22 649 55 99

lub za pomocą przycisku APLIKUJ znajdującego się na dole ogłoszenia

Więcej informacji o firmie na stronie:  www.freightliner.pl

Cenimy ludzi dynamicznych, uczciwych i samodzielnych, z wysokim poziomem motywacji do pracy.

Wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane analizie, zastrzegamy jednak możliwość kontaktu z wybranymi osobami.
Wszystkie zgłoszenia powinny zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Freightliner PL Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity: Dz.U. 2015 poz. 2135).”

Wyszukiwarka
Region
Branża
Kategoria
Szukane wyrażenie
Biznes
Infrastruktura
Pasażer
Prawo i polityka
Zintegrowany transport
Tabor i technika
Innowacje
# Wątki
Najnowsze wiadomości
Praca