Rynek Kolejowy mobile
Partnerzy serwisu:

Germar Wacker nowym prezesem Bombardier Transportation GmbH

inf. pras. 10.05.2016 0

Germar Wacker nowym prezesem Bombardier Transportation GmbH
Fot. Bombardier Transportation
Rada nadzorcza Bombardier Transportation GmbH powołała Germara Wackera na stanowisko prezesa zarządu. Wacker objął również rolę Szefa Dywizji Mainline and Metros na Europę Środkową i Wschodnią (CEE). 
- W osobie Germara Wackera znaleźliśmy kompetentnego i doświadczonego lidera. Jest on osobą zorientowaną na osiąganie wyników posiadającą sprawdzoną zdolność znajdowania jasnych rozwiązań dla nowych wyzwań - powiedział Wolfgang Tölsner, przewodniczący rady nadzorczej Bombardier Transportation GmbH

Po ukończeniu w Niemczech i USA studiów na kierunku zarządzanie, Germar Wacker rozpoczął karierę w branży motoryzacyjnej. W 2000 roku zaczął pracę w Adtraz, który jest obecnie częścią Bombardier Transportation. W ostatnich latach pełnił, między innymi, funkcję szefa zakładu produkcyjnego Bombardier we Wiedniu, prezesa Dywizji Light Rail oraz szefa Dywizji Propulsion and Controls. W kwietniu 2016 roku został mianowany szefem Dywizji Mainline and Metros (CEE).
Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

Podziel się ze znajomymi:
 
 
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony