Komentarze:
19/09/2011 18:20
Autor: emeryt
---.abp.pl
Ten pan jest preziem od niedawna i niczym w KM się nie wyróżnił Zbiera zasługi poprzedniczki Halinki S.A raczej plon jej działalności
19/09/2011 22:33
Autor: kazdemu jego everest
---.dynamic.chello.pl
grunt to dobry promotor :) z drugiej strony KM to nie PR i jest na czym pozytywnie wypłynąć
19/09/2011 23:21
Autor: zniesmaczony
---.dynamic.gprs.plus.pl
A ile KM zapłaciły za ten tytuł, i za poprzedni? Wg mojego rozeznania na rynku tzw. tytułów, nie kosztowało to 5 zł. A na kogo ten facet wpłynął, skoro jest taki wpływowy? (oprócz PO, która go desygnowała na to prominentne stanowisko, bo nie miała NIKOGO lepszego, a to jej przypadł ten stołek w podziale łupów politycznych). ŻENADA !!!
20/09/2011 08:28
Autor: cino
---.warszawa.vectranet.pl
Właśnie, niech napiszą na kogo wpłynął i w jakiej sprawie. Wg mnie facet nic nie robi, po prostu zajmuje sie bieżącą administracją, firma toczy się siłą rozpędu, strategiczne decyzje podejmuje właściciel, a on mu tylko nie przeszkadza.
Skomentuj
Opinie zamieszczane w komentarzach pod wiadomościami na portalu są tylko i wyłącznie poglądami osób komentujących. Nie zawsze zgadzają się z poglądami członków redakcji.
Za zamieszczone treści redakcja nie odpowiada.