Komentarze:
01/06/2011 06:28
Autor: aron naczelny busiarz rp
---.paradowski.pl
Największy debilizm to pociągi Lublin - Zamość.
01/06/2011 09:08
Autor: kris-kross
---.208.226.18
@ARON - marszrutki powinny byc zakazane ustawowo.
Sa one oznaka zacofania. No chyba ze aspirujemy,zeby byc krajem III swiata, wtedy taaaak.
:)
01/06/2011 09:18
Autor: Ciuchcia
---.comarch.com
@Aron:
Najwiekszym debilizmem to sa Twoje komentarze. Ja piernicze... 06:28, jeszcze pewnie sniadania nie zjadles, a juz klepiesz te swoje wypociny.
Widze ze razem z \"@Kolejarzem z USA\" zapewniacie na tym forum calodobowy serwis spamowania i trollowania. Zgrany \"tandem\", nie ma co... Rodzinka?
01/06/2011 09:28
---.89.67.98.static.crowley.pl
max2
Zlikwidowano kolejne połączenia;-) Zapewne liczą - jak zawsze od 20 lat - że im z tego powodu frekwencja wzrośnie w pozostałych. Nie wzrośnie.
01/06/2011 09:36
Autor: aron naczelny busiarz rp
---.paradowski.pl
Właśnie nie - to EN57 są symbolem trzeciego swiata. Busy mają średnią wieku 2 x niższą niż PKS i PR, że nie wspomnę o PICu.
Widze że nadal zyjesz przeświadczeniem że podstawa taboru busiarzy w Polsce to 309D. Tak było 10 lat temu, dziś 309D to wyjątek taki jak Husarz na PKP
01/06/2011 09:38
Autor: aron naczelny busiarz rp
---.paradowski.pl
4 pary pociągów dziennie to byłaby jakas oferta np. w Wielkopolsce. W woj. lubelskim to tylko pośmiewisko. Busy z Lublina do Zamościa kursują średnio co 15 minut.
01/06/2011 10:02
Autor: Kresowiak
---.comarch.com
@aron naczelny busiarz rp: "(...) Busy z Lublina do Zamościa kursują średnio co 15 minut."
A w kazdym busie tak z 20-30 "aronów"... - dziękuje za taką podróż. Pojadę pociągiem!
01/06/2011 10:19
Autor: aron naczelny busiarz rp
---.paradowski.pl
Ty pojedziesz, ale pasażerów w tych pociągach będzie zbyt mało żeby miały one sens ekonomiczny.
01/06/2011 11:15
Autor: laik
---.adsl.inetia.pl
Ja rozumiem remonty. Ale naprawdę żenujące jest aby w XXI wieku jechać Warszawa - Gdynia 7godzin. Przed wojną (1937-1939) "Strzała Bałtyku" (a był to klasyczny skład z parowozem a nie wagon motorowy) Pokonywał trasę - Warszawa Gdańska – Działdowo – Laskowice – Tczew – Gdynia - Hel w 6h50min.Czy naprawdę remontów nie można zaplanować tak aby zapewnić przynajmniej kilku pociągom rozsądny czas przejazdu? Czy naprawdę nie można zorganizować pracy tak aby nie trzeba było wzdłuż remontowanego odcinka turlać 30km/h?
To są pytania laika któremu polska kolejowa rzeczywistość przypomina obrazy Picassa.
01/06/2011 16:15
Autor: aron mędrzec parczewski
---.paradowski.pl
trzeba puszczać pociągi w nocy jak robotnicy śpią
27/06/2011 17:44
Autor: Krzysztof_Wrocław
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Część pociągów zamiast na E65 mogło jechać objazdem przez Kutno i Bydgoszcz, tylko że nie wyremontowano wcześniej tych tras, by zapewnić sensowny czas dojazdu. Co więcej, takie rozwiązanie przyśpieszyłoby także pociągi na samej E65: mniejszy ruch oznaczałby mniej czekania przed odcinkami jednotorowymi.
Dobrze, że chociaż zrobili objazd dla odcinka Skierniewice-Warszawa
Skomentuj
Opinie zamieszczane w komentarzach pod wiadomościami na portalu są tylko i wyłącznie poglądami osób komentujących. Nie zawsze zgadzają się z poglądami członków redakcji.
Za zamieszczone treści redakcja nie odpowiada.